| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Typy cylindrów hydraulicznych, Cylindry hydrauliczne koparek |
| Aplikacja | Cylindry hydrauliczne do pojazdów budowlanych |
| Scena | Zwyczaj |
| Kolor | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Przerywany | 275 barów |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik hydrauliczny o niskiej prędkości obrotowej |
| Prędkość robocza | 400 do 3000 obr./min |
| Waga | 10 kg |
| Kierunek obrotu | dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |