| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa, osiowa pompa tłokowa |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, maszyny górnicze, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Struktura | Tłok osiowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa koparki, pompa tłokowa osiowa |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, maszyny górnicze, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Struktura | Tłok osiowy |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa pilotowa, pompa pilotowa przekładni |
| Zgodność | 100% |
| Nominalne przemieszczenie | 10-15 ml/obr |
| Wydajność wolumetryczna | ≥% 92 |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
|---|---|
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Serwis pogwarancyjny | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik przekładniowy o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 4,2 ml/obr |
| Maks. moment obrotowy | 20 nm |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa tłokowa, hydrauliczna pompa pilotowa |
| Waga | 3,1 kg |
| Używać | Koparka |
| Kolor | Srebrny |
| Szczegóły pakowania | 45*32*30 |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 tygodnie |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 60000 sztuk/rok |
| Nazwa handlowa | RUNHE |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |