| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigerpomp, axiale zuigerpomp |
| Sollicitatie | Bouwmachines, mijnbouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Structuur | Axial zuiger |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Graafmachinezuigerpomp, axiale zuigerpomp |
| Sollicitatie | Bouwmachines, mijnbouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Structuur | Axial zuiger |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
|---|---|
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Na garantieservice | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, reductiemotor met laag toerental |
| Verplaatsing | 4,2 ml/omw |
| Max.koppel | 20 nm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | extra zuigerpomp, hydraulische stuurpomp |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Gebruik | Graafmachine |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking Details | 45*32*30 |
|---|---|
| Levertijd | 2 weken |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 60000 STKS/Jaar |
| Merknaam | RUNHE |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |