| Verpakking Details | 45*32*30 |
|---|---|
| Levertijd | 2 weken |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram, Western Union |
| Levering vermogen | 60000 STKS/Jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Maasvorm | Extern betrokken |
|---|---|
| Tandflank | Rechte tand |
| Tandkromme | Ingewikkeld |
| Stroom | Hydraulisch |
| Toepassingen | Machines Productie |
| Productnaam | 7029122052 Hydraulische pomp met dubbele versnelling |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker-vervanging, Parker-vervanging |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | toestel hydraulische pomp |
| Sollicitatie | Reparatie van zware machines |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Externe reductiemotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische reductiemotor, reductiemotor met hoog koppel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Heftoestel |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |