| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | OMR hydraulische motor, snelle hydraulische motor met laag koppel |
| Verplaatsing | 6,2 ml/omw |
| Maatwerk | Ja |
| Verpakking | Kartonnen doos |
| Productnaam | hydraulische pomp van het versnellingstype |
|---|---|
| Trefwoorden | mini hydraulische tandwielpomp, hydraulische tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| aanpassen | Ja |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp van aluminium |
|---|---|
| Trefwoorden | bucher/hyva tandwielpomp, hydraulisch heftrucksysteem |
| Materiaal | Aluminium |
| Geschatte Druk (MPa) | 20 |
| Maximale druk (Mpa) | 25 |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Gebruik | Graafmachine |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 15 ml/omw |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische stuurpomp, stuurtandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer, staal, brons en andere |
| Garantie | 12 maanden |
| Soorten | Volledig uitwisselbaar met originele pomp |
| Productnaam | Onderdelen voor zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Vervanging van reserveonderdelen voor hydraulische pompen, reparatie van onderdelen van zuigerpompen |
| Waranty | 6-12 maanden |
| Materiaal | Gegoten, Kneedbaar ijzer, staal, brons en anderen |
| Functie | Volledig uitwisselbaar |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, hydraulische reductiemotor met hoge snelheid |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Machines voor de mijnbouw en de opgraving |
| Productnaam | Vervangingsset voor hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pomp, onderdelen van zuigerpomp verwisseld |
| Dienst | Ja, bied technische ondersteuning |
| Deel | Cilinderblok, klepplaat, etc |
| Verenigbaar | Ja, 100% verwisseld met het origineel |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |