| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische motor, hydraulische motoroliekeerring |
| Snelheidsbereik | 400-3000 tpm |
| Beginsel | Hydraulisch vermogen |
| Gebruik | Bouwmachines |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Volvo graafmachine-pilotpomp, 9020 case graafmachine-pilotpomp |
| Kwaliteit | 100% uitwisseling met het origineel |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
| Maximale druk | MPa 25 |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Tanden | 13 |
| Drukhoek | 20 ° |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, extra pilootpomp |
| Gewicht | 6,3 kg |
| Snelheidsbereik | 600-3000 tpm |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | Onderdelen voor zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Rexroth A10VSO-onderdelen, A10VSO-reserveonderdelen |
| Waranty | 6-12 maanden |
| Materiaal | Gietijzer |
| Verpakking Details | karton |
| Productnaam | vervangende onderdelen voor zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Compatibel onderdeel met zuigerpomp, Komatsu graafmachine hoofdpompset |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Voordeel | Snelle levering, gunstige prijs. |
| Verpakking Details | karton |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingen | 1,275 tot 6,375 cir (21 tot 105 cc/omw) |
| Maximale snelheid | 2400 t/min |
| Stroombereik | 63 gpm (238,5 lpm) per sectie |
| Productnaam | Hydraulische motor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische motor van het tandwieltype, hogesnelheidsreductiemotor |
| Maximale snelheid | tot 2400 t/min |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Functies | Hoge druk |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Caterpillar zuigerpomp, zuigerpomp hoge druk |
| Type | Axiale zuigerpomp |
| Verplaatsing | 74cc/omw |
| Gebruik | Motorrijder |