| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik hydrauliczny, uszczelka olejowa silnika hydraulicznego |
| Zakres prędkości | 400-3000 obr./min |
| Zasada | Moc hydrauliczna |
| Używać | Maszyny budowlane |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa pilotowa koparki Volvo, pompa pilotowa koparki 9020 |
| Jakość | 100% zamiennik z oryginałem |
| Aplikacja | Maszyny budowlane |
| Maksymalne ciśnienie | 25 MPa |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Zęby | 13 |
| Kąt ciśnienia | 20 ° |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata pilota, pomocnicza pompa pilotowa |
| Waga | 6,3 kg |
| Zakres prędkości | 600-3000 obr./min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Części zamienne pomp tłokowych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części Rexroth A10VSO, części zamienne A10VSO |
| Waranty | 6-12 miesięcy |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp tłokowych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Część kompatybilna z pompą tłokową, zestaw pompy głównej do koparki Komatsu |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Korzyść | Szybka dostawa, korzystna cena |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Przemieszczenia | 1,275 do 6,375 cyrk (21 do 105 cm3/obr.) |
| Maksymalna prędkość | 2400 obr./min |
| Zakres przepływu | 63 gal/min (238,5 l/min) na sekcję |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny z przekładnią, silnik z przekładnią o dużej prędkości |
| Maksymalna prędkość | Do 2400 obr./min |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Cechy | Wysokie ciśnienie |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa Caterpillar, pompa tłokowa wysokiego ciśnienia |
| Typ | Osiowa pompa tłokowa |
| Przemieszczenie | 74 cm3/obr |
| Używać | Równiarka samojezdna |