| Szczegóły pakowania | 45*32*30 |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 tygodnie |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram, Western Union |
| Możliwość Supply | 60000 sztuk/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Formularz siatki | Zaangażowany z zewnątrz |
|---|---|
| Bok zęba | Prosty ząb |
| Krzywa zęba | Spiralny |
| Moc | Hydrauliczny |
| Aplikacje | Produkcja Maszyn |
| Nazwa produktu | 7029122052 Pompa hydrauliczna z podwójną przekładnią |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wymiana Parkera, wymiana Parkera |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompy hydrauliczne biegów |
| Aplikacja | Naprawa maszyn ciężkich |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny silnik przekładniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczny silnik przekładniowy, silnik przekładniowy o wysokim momencie obrotowym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Sprzęt do podnoszenia |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |