| Συσκευασία λεπτομέρειες | 45*32*30 |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,MoneyGram,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 60000 ΤΕΜ/Έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα πλέγματος | Εξωτερική δέσμευση |
|---|---|
| Πλαίσιο δοντιού | Ίσιο δόντι |
| Στροφή δοντιού | Involute |
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Εφαρμογές | Κατασκευή μηχανημάτων |
| Όνομα προϊόντος | 7029122052 Διπλή Υδραυλική Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντικατάσταση Parker, Αντικατάσταση Parker |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος | υδραυλική αντλία εργαλείων |
| Εφαρμογή | Επισκευή βαρέων μηχανημάτων |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Κινητήρας εξωτερικού γραναζιού |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, κινητήρας γραναζιών υψηλής ροπής |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρήση | Ανυψωτικός εξοπλισμός |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |