| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία κινητήρα, γραναζωτή αντλία με κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 600-2400 σ.α.λ |
| Χρήση | Πετρέλαιο και φυσικό αέριο και εξοπλισμός γεωτρήσεων |
| Βάρος | 40 κιλά |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Κωδικός Hs | 8413602290 |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Υλικά | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Εφαρμογές | Κατασκευή μηχανημάτων |
|---|---|
| Συντήρηση | Περιοδικός Έλεγχος |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Ονομαστική πίεση | 20 mpa |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |