| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | τύποι αντλιών υδραυλικών γραναζιών, υδραυλική γραναζωτή αντλία υψηλής πίεσης, υδραυλική γραναζωτή αν |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | 245 bar |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία τρακτέρ, αντλίες υδραυλικών γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία σταθερής εξό |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Σειρά μετατοπίσεων | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | φραγμός 207 |
| Όνομα προϊόντος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική γραναζωτή αντλία, γραναζωτή αντλία parker, γραναζωτή αντλία pompa |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| Εφαρμογή | Μηχανικά Οχήματα, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Ονομαστική πίεση | 20 mpa |
|---|---|
| Λειτουργία εγκατάστασης | Στήριξη φλάντζας |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 36*20*18 |
| Πλαίσιο δοντιού | Ίσιο δόντι |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική αντλία/παρκέρ επαγγελματικό PGP |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εφαρμογή | γεωργικά μηχανήματα |
| Δείγμα | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |