| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa çeşitleri, yüksek basınçlı hidrolik dişli pompa, rexroth hidrolik dişli pompa |
| Maksimum nominal basınç | 245bar |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız Aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör dişli pompası, dökme demir hidrolik dişli pompalar, kararlı çıkış dişli pompası |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Yer değiştirme aralığı | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Maksimum nominal basınç | 207 bar |
| Ürün adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa, parker dişli pompa, pompa dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Malzeme | İyi |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Nominal Basınç | 20mpa |
|---|---|
| Kurulum modu | Flanş montajı |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 36*20*18 |
| Diş Yan Tarafı | Düz Diş |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa/parker ticari PGP |
| Malzeme | Dökme demir |
| Başvuru | Tarım makinesi |
| Örnek | Evet |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |