| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | soorten hydraulische tandwielpompen, hydraulische hogedruktandwielpomp, rexroth hydraulische tandwie |
| Maximale nominale druk | 245bar |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Tandwielpomp voor tractoren, hydraulische tandwielpompen van gietijzer, tandwielpomp met stabiele ui |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Verplaatsingswaaier | 33,58 ml/omw. - 201,5 ml/omw |
| Maximale nominale druk | 207 bar |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Nominale druk | 20 MPa |
|---|---|
| Installatiemodus | Flens montage |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 36*20*18 |
| Tandflank | Rechte tand |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische pomp/parker commerciële PGP |
| Materiaal | Gietijzer |
| Sollicitatie | landbouwmachines |
| Steekproef | Ja |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |