| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindir Çeşitleri, Ekskavatör Hidrolik Silindiri |
| Başvuru | İnşaat Makinaları Araçlar Hidrolik Silindirler |
| Sahne | Gelenek |
| Renk | Gelenek |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Aralıklı | 275 bar |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, Düşük Devirli Hidrolik Motor |
| Çalışma hızı | 400 - 3000 RPM |
| Ağırlık | 10 kg |
| Rotasyon yönü | çift yönlü |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |