| Ambalaj bilgileri | 45*32*30 |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 hafta |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,MoneyGram,Western Union |
| Yetenek temini | 60000PCS / Yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Örgü Formu | Harici Bağlantılı |
|---|---|
| Diş Yan Tarafı | Düz Diş |
| Diş Eğrisi | dahil etmek |
| Güç | Hidrolik |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
| Ürün adı | 7029122052 Çift Dişli Hidrolik Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Parker Değişimi, Parker Değişimi |
| Malzeme | İyi |
| Tip | Döviz hidrolik pompası |
| Başvuru | Ağır makine tamiri |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dış Dişli Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli motor, yüksek torklu dişli motor |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Kaldırma ekipmanları |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |