| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | OMR hidrolik motor, Yüksek hızlı, düşük torklu hidrolik motor |
| Yer değiştirme | 6,2 ml/dak |
| Özelleştirme | Evet |
| Ambalaj | Karton Kutu |
| Ürün Adı | Dişli Tipi Hidrolik Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | mini hidrolik dişli pompa, hidrolik dişli pompa |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Siyah |
| özelleştirmek | Evet |
| Ürün Adı | Alüminyum Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | bucher/hyva dişli pompa, Forklift Hidrolik Sistemi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Anma Basıncı (MPa) | 20 |
| Maksimum Basınç (Mpa) | 25 |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | pilot dişli pompa, ekskavatör pilot pompası |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Nominal yer değiştirme | 15 mL/dk |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik pilot pompa, pilot dişli pompa |
| Malzeme | Dökme/Sfero, Çelik, Bronz ve Diğerleri |
| Garanti | 12 Ay |
| Türler | Orijinal pompayla tamamen değiştirilebilir |
| Ürün Adı | Piston pompası yedek parçaları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parça Değişimi, Pistonlu Pompa Parçaları Tamiri |
| Waranty | 6-12 ay |
| Malzeme | Dökme, Sfero, çelik, bronz ve diğerleri |
| İşlev | Tamamen Değiştirilebilir |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pilot Pompa, yardımcı pilot pompa |
| Optimum hız | 1500-2500 dev/dak |
| Renk | Gümüş |
| Adedi | 1 |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, Yüksek Hızlı Hidrolik Dişli Motoru |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Madencilik ve Kazı Makineleri |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa Değiştirme Kiti |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa yedek Parçaları 、 Pistonlu Pompa Parçaları Değiştirildi |
| Hizmet | Evet, teknik destek sağlayın |
| Parça | Silindir bloğu, valf plakası vb. |
| Uyumlu | Evet, orijinaliyle %100 değiştirildi |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik pompa, ekskavatör hidrolik şarj pompası |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Nominal yer değiştirme | 26 mL/dk |
| Renk | Özelleştirilebilir |