| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pilot pompa, dişli pilot pompa |
| Uyumluluk | %100 |
| Nominal yer değiştirme | 10-15 mL/dk |
| Hacimsel Verimlilik | ≥%92 |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Şartname | 45X30X30cm |
|---|---|
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Boyut | 12 ay |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Yer değiştirme | 4,2 ml/dak |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pistonlu pompa, hidrolik pilot pompa |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Renk | Gümüş |
| Ambalaj bilgileri | 45*32*30 |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 hafta |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | 60000PCS / Yıl |
| Marka adı | RUNHE |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |