| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος Αντλία, Αξονική Εμβολοφόρο Αντλία |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Μεταλλείων, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Δομή | Αξιακό έμβολο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος αντλία εκσκαφέα, αξονική εμβόλων αντλία |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Μεταλλείων, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Δομή | Αξιακό έμβολο |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βοηθητική πιλοτική αντλία, γραναζωτή πιλοτική αντλία |
| Αρμονία | 100% |
| Ονομαστική μετατόπιση | 10-15 mL/r |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥% 92 |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
|---|---|
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, μειωτήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 4,2 ml/r |
| Μέγιστη ροπή | 20 nm |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βοηθητική εμβολοφόρο αντλία, υδραυλική πιλοτική αντλία |
| Βάρος | 3.1 kg |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 45*32*30 |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 60000 ΤΕΜ/Έτος |
| Μάρκα | RUNHE |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |