| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας OMR, Υδραυλικός κινητήρας υψηλής ταχύτητας χαμηλής ροπής |
| Εκτόπισμα | 6,2 ml/r |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Συσκευασία | Κουτί από χαρτόνι |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική αντλία τύπου κιβωτίου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | μίνι υδραυλική αντλία γραναζιών, υδραυλική αντλία γραναζιών |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία αλουμινίου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | αντλία γραναζιών bucher/hyva、Υδραυλικό σύστημα περονοφόρου ανυψωτικού |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εκτιμημένη πίεση (MPA) | 20 |
| Μέγιστη πίεση (Mpa) | 25 |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 15 mL/r |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική πιλοτική αντλία, αντλία πιλοτικού γραναζιού |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος, Χάλυβας, Μπρούτζος και άλλα |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Πληκτρολογώ | Πλήρως εναλλάξιμα με την αρχική αντλία |
| Όνομα προϊόντος | Εναλλακτικά μέρη αντλιών με έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντικατάσταση ανταλλακτικών υδραυλικής αντλίας, Επισκευή ανταλλακτικών εμβόλου αντλίας |
| Πρακομμένος | 6-12 μηνών |
| Υλικό | Χυτός, όλκιμος σίδηρος, χάλυβας, χαλκός και άλλοι |
| Λειτουργία | Εντελώς εναλλάξιμα |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλική πιλοτική αντλία, βοηθητική πιλοτική αντλία |
| Βέλτιστη ταχύτητα | 1500-2500 r/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| MOQ | 1 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, Υδραυλικός Κινητήρας Υψηλής Ταχύτητας |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρήση | Μηχανήματα εξόρυξης και ανασκαφής |
| Όνομα προϊόντος | Κιτ αντικατάστασης υδραυλικής εμβόλου αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, Ανταλλάσσονται ανταλλακτικά εμβόλου αντλίας |
| Υπηρεσία | Ναι, Παρέχετε τεχνική υποστήριξη |
| Μέρος | Μπλοκ κυλίνδρων, πλάκα βαλβίδων κ.λπ |
| Σύμφωνος | Ναι, 100% εναλλάχθηκε με το πρωτότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική αντλία, αντλία υδραυλικής φόρτισης εκσκαφέα |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 26 mL/r |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |