| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny OMR, szybki silnik hydrauliczny o niskim momencie obrotowym |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Personalizacja | Tak |
| Uszczelka | Pudełko kartonowe |
| Nazwa produktu | Pompa hydrauliczna typu przekładniowego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | mini hydrauliczna pompa zębata, hydrauliczna pompa zębata |
| Tworzywo | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Dostosuj | Tak |
| Nazwa produktu | Aluminiowa hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata bucher/hyva, układ hydrauliczny wózka widłowego |
| Tworzywo | Aluminium |
| Ciśnienie znamionowe (MPa) | 20 |
| Maksymalne ciśnienie (Mpa) | 25 |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Używać | Koparka |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 15 ml/obr |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa pilotowa, pilotowa pompa zębata |
| Tworzywo | Odlew/żeliwo sferoidalne, stal, brąz i inne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typy | Całkowicie zamienna z oryginalną pompą |
| Nazwa produktu | Części zamienne pomp tłokowych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wymiana części zamiennych do pomp hydraulicznych, naprawa części pomp tłokowych |
| Waranty | 6-12 miesięcy |
| Tworzywo | Odlewy, żeliwo sferoidalne, stal, brąz i inne |
| Funkcjonować | Całkowicie wymienne |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, hydrauliczny silnik przekładniowy o dużej prędkości |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Maszyny wydobywcze i wykopaliskowe |
| Nazwa produktu | Zestaw do wymiany pompy tłokowej hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pompy hydraulicznej, Części pompy tłokowej wymienione |
| Praca | Tak, zapewnij wsparcie techniczne |
| Część | Blok cylindrów, płyta zaworowa itp |
| Zgodny | Tak, w 100% zamiennik z oryginałem |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa hydrauliczna, hydrauliczna pompa ładująca koparki |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 26 ml/obr |
| Kolor | Możliwość dostosowania |