| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zewnętrzna pompa zębata/hydrauliczna pompa zębata Parker |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny/Dostosowanie |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, zewnętrzna pompa zębata |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Przybory | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
|---|---|
| Tworzywo | stop aluminium |
| Personalizacja | Utrzymany |
| Typ wału | Wielowypustowy / wpustowy |
| Aplikacja | wózki widłowe |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |