| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Dış Dişli Pompa/Parker hidrolik dişli pompa |
| Malzeme | İyi |
| Renk | Siyah/Özelleştirme |
| Fleksografik / Ofset Baskı | EVET/OEM |
| Ürün adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa, parker dişli pompa, pompa dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Malzeme | İyi |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Malzemeler | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Montaj tipi | Flanş Montajı |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum alaşımı |
| Özelleştirme | Destekleniyor |
| Şaft tipi | Kamalı / Anahtarlı |
| Başvuru | Forkliftler |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motorlu pompa, motorlu dişli pompa |
| Hız aralığı | 600-2400 devir/dakika |
| Kullanmak | Petrol ve Gaz ve Sondaj Ekipmanları |
| Ağırlık | 40 kg |