| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Parker Dişli Pompa |
| Başvuru | inşaat makineleri, tarım makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Garanti | 12 ay |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör dişli pompası, dökme demir hidrolik dişli pompalar, kararlı çıkış dişli pompası |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Yer değiştirme aralığı | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Maksimum nominal basınç | 207 bar |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Parker dişli pompa, döner dişli pompa, dökme demir dişli pompa |
| Malzeme | İyi |
| Başvuru | Kazıcı Yükleyici |
| Garanti Süresi | 1 Yıl |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Parker Dişli Pompa |
| Başvuru | Mühendislik araçları (damperli kamyonlar, vinçler, yol süpürücüler), tarım makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Garanti | 12 ay |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Hs Kodu | 8413602290 |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
|---|---|
| Bakım | Periyodik Muayene |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Nominal Basınç | 20mpa |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Örgü Formu | Harici Bağlantılı |
|---|---|
| Diş Yan Tarafı | Düz Diş |
| Diş Eğrisi | dahil etmek |
| Güç | Hidrolik |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
| Ürün adı | Volvo Dişli Pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ekskavatör Tamir Atölyeleri, Ağır Makina Satış Sonrası Servis |
| Malzeme | İyi |
| Tip | OEM dişli pompası |
| Başvuru | Ekskavatör Onarım Yedek Parçaları |