| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, Parker tandwielpomp |
| Sollicitatie | bouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Tandwielpomp voor tractoren, hydraulische tandwielpompen van gietijzer, tandwielpomp met stabiele ui |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Verplaatsingswaaier | 33,58 ml/omw. - 201,5 ml/omw |
| Maximale nominale druk | 207 bar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Parker tandwielpomp, roterende tandwielpomp, gietijzeren tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Sollicitatie | Buitenschaafmachine |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, Parker tandwielpomp |
| sollicitatie | Technische voertuigen (dumpers, kranen, veegmachines), landbouwmachines |
| materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 12 maanden |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Hs-code | 8413602290 |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Toepassingen | Machines Productie |
|---|---|
| Onderhoud | Periodieke inspectie |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Nominale druk | 20 MPa |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Maasvorm | Extern betrokken |
|---|---|
| Tandflank | Rechte tand |
| Tandkromme | Ingewikkeld |
| Stroom | Hydraulisch |
| Toepassingen | Machines Productie |
| Productnaam | Volvo-Toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reparatiewerkplaatsen voor graafmachines, after-sales service voor zware machines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | OEM-versnellingspomp |
| Sollicitatie | Onderdelen voor de reparatie van graafmachines |