| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, pompa zębata Parker |
| Aplikacja | maszyny budowlane, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata ciągnika, żeliwne hydrauliczne pompy zębate, stabilna pompa zębata wyjściowa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Zakres przemieszczenia | 33,58ml/r-201,5 ml/r |
| Maksymalne ciśnienie znamionowe | 207 barów |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata parkera, rotacyjna pompa zębata, żeliwna pompa zębata |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Aplikacja | Koparko-ładowarki |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, pompa zębata Parker |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne (wywrotki, dźwigi, zamiatarki), maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Kod Hs | 8413602290 |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Aplikacje | Produkcja Maszyn |
|---|---|
| Konserwacja | Przegląd okresowy |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Ciśnienie znamionowe | 20mpa |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Formularz siatki | Zaangażowany z zewnątrz |
|---|---|
| Bok zęba | Prosty ząb |
| Krzywa zęba | Spiralny |
| Moc | Hydrauliczny |
| Aplikacje | Produkcja Maszyn |
| Nazwa produktu | Pompa zębata Volvo |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Warsztaty naprawy koparek, serwis posprzedażny ciężkich maszyn |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompa z przyrządem OEM |
| Aplikacja | Części zamienne do naprawy koparek |