| Nazwa produktu | Nieoryginalna hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa zębata permco, pompa zębata opryskiwacza |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny/Dostosowanie |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Nazwa produktu | Komercyjna hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa zębata Parker serii D, aluminiowa pompa zębata Parker |
| Kolor | Czarny |
| Dostosuj | Tak |
| Nominalna pojemność (ml/r)) | 32 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | sprzedam pompę tłokową, pompę tłokową nachi |
| Wysokość | 12,10 cala |
| Długość | 9,36 cala |
| Używać | Średnie i duże koparki hydrauliczne gąsienicowe |
| Nazwa produktu | Pompa z odlewem żelaza |
|---|---|
| Słowa kluczowe | typy pomp zębatych, wybór pompy zębatej |
| Kolor | niebieski |
| Ciśnienie znamionowe | 23 MPa |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa Caterpillar, pompa tłokowa wysokiego ciśnienia |
| Typ | Osiowa pompa tłokowa |
| Przemieszczenie | 74 cm3/obr |
| Używać | Równiarka samojezdna |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, zewnętrzna pompa zębata |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |