| Nazwa produktu | Pompa zębata do wózka widłowego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Rozwiązywanie problemów z pompą zębatą wyporową/pompą zębatą |
| Tworzywo | Aluminium |
| Przemieszczenie | Możliwość dostosowania |
| Zgodny | Różne pompy hydrauliczne do wózków widłowych |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa tłokowa, hydrauliczna pompa pilotowa |
| Waga | 3,1 kg |
| Używać | Koparka |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa pilotowa, pompa pilotowa przekładni |
| Zgodność | 100% |
| Nominalne przemieszczenie | 10-15 ml/obr |
| Wydajność wolumetryczna | ≥% 92 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa sprzęgła PGP/części zamienne PGP |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Cechy | Efektywność |
| Zgodny | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata Parkera, pompa pgp |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Dostosuj | Dostarczać |
| Zgodny | 100% |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwne hydrauliczne pompy zębate/hydrauliczna pompa zębata do ciągnika |
| Rynek | Pompa zębata hydrauliczna John Deere, dostępna na rynku wtórnym |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa Parkera Równoważne/układy hydrauliczne Hydrauliczna pompa zębata |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompy zewnętrzne |
| Zgodny | Pompa zębata PGP |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | osiowa pompa tłokowa, pompa tłokowa |
| Przemieszczenie | 40 ec/obr |
| Używać | Maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |