| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Ürün Adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | rexroth/kawasaki/vivoil dişli pompa hidrolik pompaları, dişli pompa onarımı |
| Malzeme | Alüminyum |
| Dönüş Yönü | CCW |
| Görünüm Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Forklift Dişli Pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | pozitif deplasmanlı dişli pompa/dişli pompa sorun giderme |
| Malzeme | Alüminyum |
| Yer değiştirme | Özelleştirilebilir |
| Uyumlu | Çeşitli Forkliftler Hidrolik Pompalar |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pistonlu pompa, hidrolik pilot pompa |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pilot pompa, dişli pilot pompa |
| Uyumluluk | %100 |
| Nominal yer değiştirme | 10-15 mL/dk |
| Hacimsel Verimlilik | ≥%92 |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | PGP Debriyaj Pompası/PGP yedek parçaları |
| Malzeme | Dökme demir |
| Özellikler | Yeterlik |
| Uyumlu | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Dökme Demir Hidrolik Dişli Pompalar/Traktör Hidrolik Dişli Pompası |
| Pazar | John Deere Hidrolik Yedek Satış Sonrası Dişli Pompası |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Parker Pompa Eşdeğeri/hidrolik sistemler Hidrolik Güç Dişli Pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| Tip | Harici Pompalar |
| Uyumlu | PGP Dişli Pompa |