| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Rexroth/kawasaki/vivoil tandwielpomp hydraulische pompen, tandwielpompreparatie |
| Materiaal | Aluminium |
| Rotatierichting | CCW |
| Uiterlijk Kleur | Zwart |
| Productnaam | Tandwielpomp voor vorkheftrucks |
|---|---|
| Trefwoorden | Problemen oplossen met verdringerpomp/tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminium |
| Verplaatsing | Aanpasbaar |
| Verenigbaar | Diverse Heftrucks Hydraulische Pompen |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | extra zuigerpomp, hydraulische stuurpomp |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Gebruik | Graafmachine |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | PGP-koppelingspomp/PGP-vervangingsonderdelen |
| Materiaal | Gietijzer |
| Functies | Efficiëntie |
| Verenigbaar | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Gietijzeren hydraulische tandwielpompen / hydraulische tandwielpomp voor tractoren |
| Markt | John Deere hydraulische vervangende aftermarket-tandwielpomp |
| Kleur | Aanpasbaar |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker-pomp Equivalente/hydraulische systemen Hydraulische tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | Externe pompen |
| Verenigbaar | PGP-tandwielpomp |