| Productnaam | Aftermarket hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | permco hydraulische tandwielpomp, spuittandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart/aanpassing |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Commerciële hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker D-serie tandwielpomp, Parker aluminium tandwielpomp |
| Kleur | Zwart |
| aanpassen | Ja |
| Nominale verplaatsing (ml/r)) | 32 |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | zuigerpomp te koop, zuigerpomp nachi |
| Hoogte | 12,10 inch |
| Lengte | 9,36 inch |
| Gebruik | Middelgrote en grote hydraulische rupsgraafmachines |
| Productnaam | de pomp van het gietijzertoestel |
|---|---|
| Trefwoorden | soorten tandwielpompen, selectie van tandwielpompen |
| Kleur | blauw |
| Nominale druk | 23Mpa |
| Type | externe toestelpomp |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Caterpillar zuigerpomp, zuigerpomp hoge druk |
| Type | Axiale zuigerpomp |
| Verplaatsing | 74cc/omw |
| Gebruik | Motorrijder |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, externe tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | tandwielmotorpomp, tandwielpomp met motor |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Gebruik | Olie en gas en boorapparatuur |
| Gewicht | 40 kg |