| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik değişken pistonlu pompa, yağ pistonlu pompa |
| Ambalajlama | ahşap kutu |
| Yükseklik | 19.35 inç |
| Uzunluk | 10,48 inç |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, Düşük Devirli Hidrolik Motor |
| Çalışma hızı | 400 - 3000 RPM |
| Ağırlık | 10 kg |
| Rotasyon yönü | çift yönlü |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Akış hızı | 63L/dak |
| akışı bölme | 8-12L/dk |
| MAKARALAR | 1-10 makara |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Aralıklı | 275 bar |
| Ürün Adı | Pistonlu motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Sabit Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Yer değiştirme | 180cm³/devir |
| Döndürme | Her İki Yön |
| Ürün Adı | Dış Dişli Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli motor, yüksek torklu dişli motor |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Kaldırma ekipmanları |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Tamir Takımı |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | parker tandem dişli pompa, dişli pompanın değiştirilmesi |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah |
| Uyumlu | EVET/%100 |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa Yedekleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Satış Sonrası Hidrolik Pompa Parçaları、Hidrolik Pompa Tamir Takımı |
| Hizmet | Teknik destek sağlayın |
| Kalite | % 100 orijinalle uyumlu |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Oransal Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pompa Kontrol Vanası |
| Malzeme | Dökme/Sfero, Çelik, Bronz ve Diğerleri |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A6VM Serisi |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | bosch rexroth eksenel pistonlu pompa, hawe radyal pistonlu pompa |
| Kullanmak | Eklemli Çöp Kamyonu |
| Garanti | 12 Ay |
| Renk | Sarı / Özelleştirilebilir |