| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Servo Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pompa Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Başvuru | Maden Makinaları, Ağır Vasıta Hidrolik Sistemi |
| Ürün Adı | Hidrolik 3 Yollu Yüksek Basınç Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | john deere hidrolik kontrol vanası, odun ayırıcı için hidrolik kontrol vanası |
| Nominal çap | 25mm |
| Paket | Kutu, karton, palet |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Hidrolik valf |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Mantık Valfı, Hidrolik Kartuş Valfı |
| Başvuru | Hidrolik manifoldlar, presler, endüstriyel makineler, otomasyon ekipmanları |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, alüminyum ve diğerleri |
| Ürün Adı | İki Konumlu İki Yollu Hidrolik Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik küresel vana, 2 yollu yüksek basınçlı küresel vana G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| PN | 31,5 MPa |
| Kullanım | 2 yollu küresel vana |
| Ürün Adı | Satış Sonrası Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | permco hidrolik dişli pompa, Püskürtme dişli pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah/Özelleştirme |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik üç yollu küresel vana G3/8、KHB3K küresel vana |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Başvuru | Hidrolik yağ akış kontrolü |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, Yüksek Hızlı Hidrolik Dişli Motoru |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Madencilik ve Kazı Makineleri |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | döner pistonlu pompa, rexroth pistonlu pompa |
| Flanş Versiyonu | ISO (4 Montaj Deliği) |
| Yer değiştirme | 80 cc/dev |
| Hız | 800-1300 devir/dakika |
| Ürün Adı | Alüminyum Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | bucher/hyva dişli pompa, Forklift Hidrolik Sistemi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Anma Basıncı (MPa) | 20 |
| Maksimum Basınç (Mpa) | 25 |