| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας σερβομηχανισμού |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου αντλιών |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Μεταλλείων, Υδραυλικό Σύστημα Βαρέων Οχημάτων |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 3 κατευθύνσεων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική βαλβίδα ελέγχου john deere, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου για διαχωριστή ξύλου |
| Ονομαστική διαμέτρου | 25 χλστ |
| Πακέτο | Κουτί, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Hydraulic Logic Valve, Hydraulic Cartridge Valve |
| Εφαρμογή | Υδραυλικές πολλαπλές, πρέσες, βιομηχανικά μηχανήματα, εξοπλισμός αυτοματισμού |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, αλουμίνιο και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα δύο θέσεων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα, σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης διπλής κατεύθυνσης G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| ΠΝ | 31,5 MPa |
| Χρήση | 2-way βαλβίδα σφαιρών |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων G3/8, σφαιρική βαλβίδα KHB3K |
| DN | 10 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Εφαρμογή | Έλεγχος ροής υδραυλικού λαδιού |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, Υδραυλικός Κινητήρας Υψηλής Ταχύτητας |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρήση | Μηχανήματα εξόρυξης και ανασκαφής |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία περιστροφικού εμβόλου, εμβολοφόρος αντλία rexroth |
| Έκδοση φλάντζας | ISO (4 οπές στερέωσης) |
| Εκτόπισμα | 80 cc/στροφ |
| Ταχύτητα | 800-1300 rpm/min |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική αντλία μεταβλητού εμβόλου, αντλία εμβόλου λαδιού |
| Συσκευασία | ξύλινο κουτί |
| Υψος | 19,35 ίντσες |
| Μήκος | 10,48 ίντσες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία aftermarket |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντλία υδραυλικού γραναζιού permco, Αντλία με γρανάζια ψεκασμού |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο/προσαρμογή |
| Προσαρμογή | ΝΑΙ/ΚΑΕ |