| Productnaam | Servoregelklep voor hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Klep van de pompcontrole |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Sollicitatie | Mijnbouwmachines, hydraulisch systeem voor zware voertuigen |
| Productnaam | Hydraulische 3-weg hogedrukkogelkraan |
|---|---|
| Sleutelwoorden | John Deere hydraulische regelklep, hydraulische regelklep voor houtsplijter |
| Nominale diameter | 25 mm |
| Pakket | Doos, doos, pallet |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Hydraulische klep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische logische klep, hydraulische patroonklep |
| Sollicitatie | Hydraulische spruitstukken, persen, industriële machines, automatiseringsapparatuur |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, aluminium en andere |
| Productnaam | Twee-positie tweeweg hydraulische kogelkraan |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische kogelkraan, 2-weg hogedrukkogelkraan G3/8 BSPP |
| DN | 10 |
| PN | 31,5 MPa |
| Gebruik | tweerichtingskogelklep |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische driewegkogelkraan G3/8, KHB3K kogelkraan |
| DN | 10 |
| PN | 315 bar |
| Sollicitatie | Regeling van de hydraulische oliestroom |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, hydraulische reductiemotor met hoge snelheid |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Machines voor de mijnbouw en de opgraving |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roterende zuigerpomp, rexroth zuigerpomp |
| Flensversie | ISO (4 montagegaten) |
| Verplaatsing | 80cc/omw |
| Snelheid | 800-1300 tpm/min |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp van aluminium |
|---|---|
| Trefwoorden | bucher/hyva tandwielpomp, hydraulisch heftrucksysteem |
| Materiaal | Aluminium |
| Geschatte Druk (MPa) | 20 |
| Maximale druk (Mpa) | 25 |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische variabele zuigerpomp, oliezuigerpomp |
| Verpakking | houten kist |
| Hoogte | 19.35 inch |
| Lengte | 10,48 inch |