| Productnaam | Aftermarket hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | permco hydraulische tandwielpomp, spuittandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart/aanpassing |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, hydraulische motor met laag toerental |
| Bedrijfssnelheid | 400 tot 3000 tpm |
| Gewicht | 10 kg |
| Rotatierichting | bidirectioneel |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 63L/min |
| Het verdelen Stroom | 8-12 L/min |
| Spolen | 1-10 spoelen |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Met tussenpozen | 275 bar |
| Productnaam | Zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met vaste cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Bouwmachines, industriële apparatuur |
| Verplaatsing | 180 cm3/omwenteling |
| Rotatie | Beide richtingen |
| Productnaam | Externe reductiemotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische reductiemotor, reductiemotor met hoog koppel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Heftoestel |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Productnaam | Reparatieset voor tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker tandem-tandempomp, vervanging van de tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart |
| Verenigbaar | JA/100% |
| Productnaam | Reserveonderdelen voor hydraulische zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Aftermarket hydraulische pomponderdelen, reparatieset voor hydraulische pomp |
| Dienst | Bied technische ondersteuning |
| Kwaliteit | 100% compatibel met origineel |
| Verpakking Details | karton |
| Productnaam | Proportionele regelklep voor hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Klep van de pompcontrole |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer, staal, brons en andere |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A6VM-serie |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | bosch rexroth axiale zuigerpomp, hawe radiale zuigerpomp |
| Gebruik | Gelaagd dumptruck |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Geel / Aanpasbaar |