| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Uitwisselbaar met Parker tandwielpomp/PGP stille tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 kg |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | commerciële intertech parker commerciële tandwielpompen/parker tandwielpompconfigurator |
| aanpassen | JA/OEM |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Hydraulisch systeem |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | de pomp van het gietijzertoestel |
|---|---|
| Trefwoorden | soorten tandwielpompen, selectie van tandwielpompen |
| Kleur | blauw |
| Nominale druk | 23Mpa |
| Type | externe toestelpomp |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |