| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | tandwielmotorpomp, tandwielpomp met motor |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Gebruik | Olie en gas en boorapparatuur |
| Gewicht | 40 kg |
| Productnaam | Tuimelschijfzuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met vaste cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Mijnbouwmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 32cm³/omw |
| Schacht | DIN 5480 Spline-as |
| Productnaam | Zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met vaste cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Mijnbouwmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 28cm³/omw |
| Flens | 4 holes |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |