| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy tarczy sterującej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o stałym przemieszczeniu |
| Aplikacja | Maszyny górnicze, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 32cm³/obr |
| Wał | Wał wielowypustowy DIN 5480 |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o stałym przemieszczeniu |
| Aplikacja | Maszyny górnicze, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 28cm³/obr |
| Kołnierz | 4 otwory |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa pilotowa, pompa pilotowa przekładni |
| Zgodność | 100% |
| Nominalne przemieszczenie | 10-15 ml/obr |
| Wydajność wolumetryczna | ≥% 92 |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |