| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία κινητήρα, γραναζωτή αντλία με κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 600-2400 σ.α.λ |
| Χρήση | Πετρέλαιο και φυσικό αέριο και εξοπλισμός γεωτρήσεων |
| Βάρος | 40 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Εμβολοφόρος κινητήρας Swash Plate |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας αξονικού εμβόλου, κινητήρας εμβόλου σταθερής μετατόπισης |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Μεταλλείων, Οικοδομικά Μηχανήματα |
| Εκτόπισμα | 32 cm³/στροφ |
| Στέλεχος | DIN 5480 Spline Άξονας |
| Όνομα προϊόντος | Μοτέρ με έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας αξονικού εμβόλου, κινητήρας εμβόλου σταθερής μετατόπισης |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Μεταλλείων, Οικοδομικά Μηχανήματα |
| Εκτόπισμα | 28 cm³/στροφ |
| Φλάντζα | 4 τρύπες |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | βοηθητική πιλοτική αντλία, γραναζωτή πιλοτική αντλία |
| Αρμονία | 100% |
| Ονομαστική μετατόπιση | 10-15 mL/r |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥% 92 |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |