| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motorlu pompa, motorlu dişli pompa |
| Hız aralığı | 600-2400 devir/dakika |
| Kullanmak | Petrol ve Gaz ve Sondaj Ekipmanları |
| Ağırlık | 40 kg |
| Ürün Adı | Eğik Plakalı Pistonlu Motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Sabit Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Maden Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Yer değiştirme | 32cm³/dev |
| Şaft | DIN 5480 Kamalı Mil |
| Ürün Adı | Pistonlu motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Sabit Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Maden Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Yer değiştirme | 28cm³/dev |
| Flanş | 4 delik |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pilot pompa, dişli pilot pompa |
| Uyumluluk | %100 |
| Nominal yer değiştirme | 10-15 mL/dk |
| Hacimsel Verimlilik | ≥%92 |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |