| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zamienne z pompą zębatą Parker/cichą pompą zębatą PGP |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 kg |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | komercyjny intertech parker komercyjne pompy zębate/konfigurator pomp zębatych parker |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Aplikacja | Układ hydrauliczny |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Pompa z odlewem żelaza |
|---|---|
| Słowa kluczowe | typy pomp zębatych, wybór pompy zębatej |
| Kolor | niebieski |
| Ciśnienie znamionowe | 23 MPa |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |