| Ürün adı | Motor braketi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Braketi, Dökme Demir Braket |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Braketi, Alüminyum Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | L tipi hidrolik pompa braketi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik pompa L braketi, Ekskavatör hidrolik pompa montajı L braketi |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -35°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hafif Pompa Braketi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Braketi, Alüminyum Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Flanş muhafazası, Dökme demir Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Flanş muhafazası, Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -35°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Flanş muhafazası, Alüminyum Çan kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -36°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün adı | Hidrolik Zil Muhafazası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Zil Muhafazası, Zil Kapağı |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -35°C ila 80°C |
| menşei ülke | Çin |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | OMR hidrolik motor, Yüksek hızlı, düşük torklu hidrolik motor |
| Yer değiştirme | 6,2 ml/dak |
| Özelleştirme | Evet |
| Ambalaj | Karton Kutu |