| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Moc | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| Pierścień uszczelniający | znana chińska marka lub marka międzynarodowa |
| Podstawa cylindra | 20# stal |
| tłoczysko | Stal chromowana 45# |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| naprawa cylindrów hydraulicznych | 20 mm-220 mm, konfigurowalny |
| Tłok | 45# stal |
| Rura | 20# stal |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, cylinder hydrauliczny ze stali nierdzewnej, cylind |
| Gwarancja | 1 rok |
| Personalizacja | Tak |
| Odpowiedni | Maszyny rolnicze |