| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Güç | Hidrolik ve Pnömatik |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| Mühür yüzüğü | ünlü Çin markası veya uluslararası marka |
| Silindir tabanı | 20 # çelik |
| Piston kolu | krom kaplama45# çelik |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| hidrolik silindir tamiri | 20mm--220mm, Özelleştirilebilir |
| Frekans sürücüsü | 45# çelik |
| Tüp | 20 # çelik |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | tek ve çift etkili silindirler, paslanmaz çelik hidrolik silindir, yağ silindiri |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özelleştirme | Evet |
| Uygulanabilir | Tarım Makineleri |