| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Stroom | Hydraulisch en pneumatisch |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| Zegelring | beroemd Chinees merk of internationaal merk |
| De basis van de cilinder | 20# staal |
| Zuigerstang | verchroomd 45# staal |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| reparatie van hydraulische cilinders | 20 mm - 220 mm, aanpasbaar |
| Zuiger | 45# staal |
| Buis | 20# staal |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | enkel- en dubbelwerkende cilinders, roestvrijstalen hydraulische cilinder, oliecilinder |
| Garantie | 1 jaar |
| Maatwerk | Ja |
| Van toepassing | Landbouwmachines |