| Nazwa produktu | Rolnicze wielostopniowe cylindry teleskopowe |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder rozłupujący drewno, sprzęt rolniczy Wielostopniowe teleskopowe cylindry hydrauliczne |
| Długość udaru | 5 cm-1000oomm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa itp. |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne glebogryzarki, brony Cylindry hydrauliczne |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niebieski/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do siewnika |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne do siewników, siłowniki hydrauliczne do koparek, cylindry hydrauliczne do zast |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder ciągnika, cylinder kombajnu |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne do wózków widłowych, cylindry hydrauliczne do koparek, cylindry hydrauliczne d |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne do wózków widłowych, cylindry hydrauliczne do koparek |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do koparek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder tłokowy dwustronnego działania, Cylinder ze spawanym korpusem |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/niebieski/niestandardowy |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |