| Productnaam | Meertraps telescopische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Houten kloofcilinder, meertraps telescopische hydraulische cilinders voor landbouwmachines |
| Slaglengte | 5cm-1000oomm,aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa, enz. |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders van frezen, hydraulische cilinders van eggen |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/blauw/aangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor zaaimachine |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders voor zaaimachine, hydraulische cilinders van graafmachines, hydraulische cili |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/aangepast |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Tractorcilinder, oogstmachinecilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders voor vorkheftrucks, hydraulische cilinders voor graafmachines, hydraulische c |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/aangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor landbouwbedrijven |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders voor vorkheftrucks, hydraulische cilinders voor graafmachines |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/aangepast |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Cylinders |
|---|---|
| Trefwoorden | Dubbelwerkende zuigercilinder, gelaste lichaamscilinder |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor landbouwbedrijven |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/blauw/aangepast |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |