| Ürün Adı | Tarımsal Çok Kademeli Teleskopik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ahşap Ayırıcı Silindir 、 Tarım Ekipmanları Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindirler |
| İnme uzunluğu | 5cm-1000oomm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, vb. |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Yekeler Hidrolik Silindirler、tırmıklar Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Mavi/Özel |
| Ürün adı | Ekme Makinesi İçin Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ekme Makinesi, Ekskavatör Hidrolik Silindirleri, Tarımsal Hidrolik Silindirler İçin Hidrolik Silindi |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Özel |
| Ürün adı | Damperli Kamyonlar Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Traktör silindiri, biçerdöver silindiri |
| İnme uzunluğu | 5cm-100000mm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 18MPa~22MPa |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Forklift Hidrolik Silindirleri, ekskavatör Hidrolik Silindirleri, Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Özel |
| Ürün adı | Çiftlik Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Forklift Hidrolik Silindirleri, ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Özel |
| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Çift Etkili Pistonlu Silindir, Kaynaklı Gövde Silindiri |
| Başvuru | Çiftlik Hidrolik Silindirleri |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Mavi/Özel |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 TAKIM |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |