| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, extra pilootpomp |
| Gewicht | 6,3 kg |
| Snelheidsbereik | 600-3000 tpm |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | radiale zuigerpomp, hogedrukzuigerpomp |
| MOQ | 1 |
| Kleur | Geel, klantgericht |
| Gebruik | Motorrijder |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Verpakking Details | 45*32*30 |
|---|---|
| Levertijd | 2 weken |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram, Western Union |
| Levering vermogen | 60000 STKS/Jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | 45*32*30 |
|---|---|
| Levertijd | 2 weken |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 60000 STKS/Jaar |
| Merknaam | RUNHE |
| Productnaam | Proportionele regelklep voor hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Klep van de pompcontrole |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer, staal, brons en andere |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A6VM-serie |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Lastafhankelijke klep hydraulische pomp |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, mijnbouwmachines |