| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Proportionele regelklep voor hydraulische pomp |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Sauer PV23-serie |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, bouwmachines |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Standaard hydraulische cilinders, hydraulische cilinder in één richting |
| Materiaal | roestvrij staal of anders |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Werkdruk | 16-30 MPa |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische trekstangcilinder |
| Materiaal | 45 staal of anders |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |
| Werkmodus | Enkelwerkend of dubbelwerkend of telescoop |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrauliekcilinder, landbouwcilinder voor landbouwbedrijven |
| Materiaal | 45 staal |
| Kleur | zwart, geel, rood, op maat |
| Sollicitatie | Harvester of andere landbouwmachines |